Objednávka  

product (empty)
Reklama

 

doprava zboží

Dopravu námi dodávaného zboží zajišťujeme jak po celé České a Slovenské republice, tak i do zemí EU a mimo EU.Dopravu, dle rozsahu a místa určení, zajištujeme buď vlastními vozy nebo je pro nás zajišťují renomovaní smluvní dopravci.

Dopravné zajišťované smluvními dopravci nebo vlastními vozy činí paušálně 389 Kč bez DPH tj 471,-- Kč včetně DPH a je platné pro doručení po celé České republice.

K požadavků našich klientů přistupujeme individuálně a vždy zajišťujeme takový způsob dopravy, aby co nejlépe vyhovovala jejich potřebám a možnostem.

 Doprava zboží

 

 

Způsoby platby :

 

 

 

1. BANKOVNÍM PŘEVODEM

Kupující zaplatí za zboží bankovním převodem na účet prodávajícího CDP s.r.o. , Nad koupadly 1027/1b, 142 00 Praha 4, IČ: 24823384 DIČ: CZ24823384, bankovní účet: 2352686359/0800, ještě před dodáním zboží. Zboží je mu poté zasláno  přepravní službou nebo rozvozem vlastními vozy nebo renomovanými dopravci.

 

3. PAYPAL - účtem PAYPAL nebo PLATEBNÍ KARTOU přes Paypal bránu

Kupující zaplatí zboží prostřednictvím svého PayPal účtu ( pokud má registrován ) nebo platební kartou přes PayPal bránu. Zboží je mu poté zasláno  přepravní službou nebo rozvozem vlastními vozy nebo renomovanými dopravci.

PayPal je systém umožňující pohodlně a bezpečně odesílat a přijímat internetové platby a převody.

Nakupujte rychle a pohodlně v mnoha internetových obchodech na celém světě bez uvedení Vašich finančních údajů prodejcům. Příjemce platby uvidí jen Vaši e-mailovou adresu a Vámi udanou adresu doručení. Kromě toho bude platba téměř okamžitě na PayPal účtu příjemce, tedy rychleji získáte objednané zboží. V Evropě funguje již více než 160 tisíc internetových obchodníků akceptujících PayPal platby. 

Je jeho využití bezpečné?

PayPal pomáhá chránit Vaše privátní informace o kreditní kartě předními bezpečnostní systémy a systémem prevence podvodů. Při použití PayPal nejsou Vaše privátní finanční informace nikdy sdíleny s obchodníkem.

Proč používat PayPal?

Nakupovat nebo posílat peníze přes PayPal je zdarma. Nakupujte a plaťte pohodlné uložením vašich informací u PayPal. PayPal je akceptován miliony firem na celém světě a je to preferovaný způsob platby na eBay.